ساعت: ۱۰:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۳ شناسه خبر: 5620

معاون اقتصادی استاندار لرستان، گفت: تعداد زیادی هتل در استان وجود داشته که هر کدام به دلایلی نیمه‌کاره رها شده اند.

به گزارش وارک نیوز، گودرز امیری در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به حوزه گردشگری لرستان، اظهار داشت: تعداد زیادی هتل در استان وجود داشته که هر کدام به دلایلی نیمه کاره رها شده اند.

وی با اشاره به هتل صخره ای خرم آباد، عنوان کرد: در جلسه ای که با حضور سرمایه گذار، استاندار و مجموعه مدیران دستگاههای اجرایی تشکیل شد برای رفع اختلاف بین سرمایه گذار و راه و شهرسازی تصمیم گیری صورت گرفت.

معاون اقتصادی استاندار لرستان، ادامه داد: امیدواریم این تصمیمات و توافقات به مرحله اجرایی برسد و این پروژه از بن بست خارج شود.

امیری با اشاره به اینکه چند هتل دیگر در استان از طریق بانک ها تملک و به بخش خصوصی واگذار شد، گفت: در حوزه گردشگری چند کار اساسی باید صورت گیرد.

وی با تاکید بر توسعه صنایع دستی لرستان، عنوان کرد: در این زمینه نیاز به شرکت های پشتیبان برای تولید کنندگان داریم.

معاون اقتصادی استاندار لرستان با تاکید بر اینکه ممکن بوده تولید کنندگان سرمایه کافی را برای این کار نداشته باشند، افزود: اگر کسانی هستند که می توانند به عنوان شرکت پشتیبان مواد اولیه را تامین کنند و در تولید نوآوری داشته باشند و بازریابی خوبی داشته باشند موفق تر از گذشته می توانیم کار کنیم.

امیری با بیان اینکه در حوزه گردشگری نقاط طبیعی بسیار زیبایی داریم که آماده برای سرمایه گذاری هستند، ادامه داد: ما می توانیم آبشارها، نقاط گردشگری و … را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه مدیران و بانک ها در این زمینه پای کار هستند، گفت: ایجاد کمپینگ های سیار و دائمی و اخذ مجوز در این زمینه نیز در دستور کار است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.