ساعت: ۱۹:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۴ شناسه خبر: 4047
رئیس دانشگاه لرستان خبر داد

رئیس دانشگاه لرستان گفت: با پیگیری نمایندگان، مبلغ ۴ میلیارد تومان برای ساخت تقاطع غیرهم‌سطح ورودی این دانشگاه اختصاص یافت.

به گزارش وارک نیوز خسرو عزیزی عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت: مبلغ ۴ میلیارد تومان از محل اعتبار تملک دارایی برای طرح‌های دارای ردیف ملی که در اختیار دو نماینده‌ خرم‌آباد و چگنی است، به ساخت تقاطع غیرهم‌سطح ورودی دانشگاه لرستان و دانشگاه‌های منطقه‌ کمالوند اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: ساخت تقاطع غیرهم‌سطح برگشتی در محل ورودی دانشگاه لرستان در منطقه کمالوند خرم‌آباد از مطالبات و خواسته‌های اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه لرستان و نیز از خواسته‌های اهالی محترم ساکن منطقه‌ کهریز خرم‌آباد بوده است.

رئیس دانشگاه لرستان اظهار داشت: با پیگیری تیم مدیریتی دانشگاه لرستان و پیگیری هر دو نماینده خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، اعتبار چهار میلیارد تومان برای ساخت تقاطع غیرهم‌سطح ورودی دانشگاه، در اختیار دانشگاه لرستان قرار گرفت.

عزیزی، کاهش حداقل ۶ کیلومتری فاصله‌ی تردد به دانشگاه لرستان و دانشگاه‌های پیام‌نور و علوم پزشکی واقع در منطقه کمالوند خرم‌آباد را مهم‌ترین دستاورد ساخت تقاطع غیرهم‌سطح در محل ورودی دانشگاه لرستان دانست.

گفتنی است دانشگاه لرستان، مجموعاً با احتساب واحدهای آموزش عالی وابسته به این دانشگاه در شهرستان‌های استان، بیش از ۹ هزار دانشجو و بیش از ۲۸۰ عضو هیئت علمی دارد.

دانشگاه لرستان دارای شش دانشکده‌ی فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه، دامپزشکی و علوم اقتصادی و اداری است.

مراکز آموزش عالی پلدختر، نورآباد، الشتر و کوهدشت نیز وابسته به دانشگاه لرستان‌‌ هستند.

 

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.