ساعت: ۱۴:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ شناسه خبر: 6556
رئیس سازمان صمت لرستان:

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت:  افزایش ظرفیت تولید و حمایت از واحدهای فعال لرستان در اولویت اقدامات این سازمان در سال جاری قرار دارد.

به گزارش وارک نیوز، محمدرضا صفی‌خانی ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان اظهار کرد: هم‌اکنون ۳۳ درصد از ظرفیت‌های صنعتی لرستان در بروجرد وجود دارد.

وی از بروجرد به‌عنوان یکی از شهرستان صنعتی در لرستان یاد و عنوان کرد: این شهرستان ظرفیت تبدیل به قطب صنعتی در کشور را دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان ایجاد شرکت حمایت از تولیدکنندگان در بروجرد را ایده و حرکتی موفق برشمرد و افزود: این شرکت با عضویت بسیاری از واحدهای صنعتی این شهرستان در راستای حل مشکلات این واحدها و برندسازی، نقش حمایت گری را برای واحدهای تولیدی و صنعتی ایفا کرده است.

صفی خانی ادامه داد: با هماهنگی بین شرکت حمایت، اتاق بازرگانی و قوه قضائیه می‌توان در راستای کاستن از مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی اقدام کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با اجماع و اقبالی که بین مدیران استانی وجود دارد، هر چه در توان مدیریت استانی بوده در جهت کاستن از مشکلات پیش روی صنایع و تولیدکنندگان استفاده شده و می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تأکید کرد: خروج برخی از واحدهای بزرگ صنعتی و تولیدی بروجرد از جمله کارخانه‌های نساجی و شرکت داروسازی اکسیر در سایه این مهم محقق شده است.

صفی خانی اضافه کرد: شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس بروجرد نیز در حال خروج از بحران است و نیاز به حمایت جدی دارد.

وی در ادامه به سیاست‌های اصلی وزارت صمت در سال جاری اشاره و تصریح کرد: مهم‌ترین وظیفه این وزارت خانه افزایش تولید و ظرفیت و حمایت از واحدهای تولیدی فعال است، تا خللی در فعالیت آن‌ها ایجاد نشود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان ادامه داد: از دیگر سیاست‌های کاری این وزارتخانه احیای واحدهای راکد و غیرفعال و ورود دوباره آن‌ها به چرخه تولید است.

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.