ساعت: ۲۳:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ شناسه خبر: 6540
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر خرم آباد:

️رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد از نامگذاری دو پل در حال ساخت بر روی رودخانه خرم آباد خبر داد و گفت: پل افلاک و پل شهدای حاج عمران بیشترین نام پیشنهادی از طرف مردم بودند.

به گزارش وارک نیوز، رستم کوشکی در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی و زیست شهری با اشاره به برگزاری ششمین جلسه این کمیسیون اظهار داشت: در این جلسه موضوع نامگذاری دو پل روی رودخانه خرم آباد ساعت ها مورد بحث کارشناسی قرار گرفت و به این نتیجه رسیدیم که این نامگذاری را به مردم واگذار کنیم.
وی افزود:جهت نامگذاری دو پل بر روی رودخانه خرم آباد در فضای مجازی فراخوانی منتشر شد واز کارشناسان و صاحبنظران درخواست کردیم در این نامگذاری مشارکت کنند در همین راستا پیشنهاداتی به کمیسیون فرهنگی شورای شهر ارسال شد .
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد عنوان کرد: براساس بررسی پیشنهادات ارسالی مردم به شورای شهر بیشترین نام پیشنهادی برای پل جنب قلعه فلک الافلاک پل گردشگری و پل افلاک بود که با بررسی های کارشناسی اعضای کمیسیون فرهنگی پل افلاک به عنوان پیشنهاد این کمیسیون انتخاب شد.
وی با اشاره به نامگذاری دیگر پل روی رودخانه تصریح کرد : این پل به اسم شهدای حاج عمران مزین خواهد شد . در همین راستا در کمیسیون عمران پل افلاک و پل شهدای حاج عمران به تایید این کمیسیون رسید و جهت بحث و بررسی و تصویب اعضای شورای شهر خرم آبادبه صحن رسمی شورا ارسال می شود.
کوشکی خاطرنشان کرد:لازم به ذکر است نامگذاری این دو پل در حد پیشنهاد کمیسیون فرهنگی به شورا میباشد که در صورت تصویب اعضای شورا و تایید کمیته تطبیق فرمانداری شهرستان خرم آباد این پل ها نامگذاری خواهد شد
لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.