ساعت: ۱۰:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۷ شناسه خبر: 6433

مهرداد حسین پور به عنوان سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد منصوب شد.

به گزارش وارک نیوز، این انتصاب طی مراسمی با حضور معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان، فرماندار شهرستان خرم آباد ٬ مدیران ستادی و کارشناسان مرکز بهداشت این شهرستان انجام شد.

 در این آیین معارفه فرماندار شهرستان خرم آباد با اشاره به شاخص های بهداشتی استان گفت : استان لرستان از نظر سلامت و آموزش که دو شاخص اصلی کشوری به حساب می آیند عملکرد خوبی داشته و فرآیند های عملکرد حوزه ی بهداشت استان که کاری تخصصی است با وجود نیروهای انسانی کارآمد طی چند سال گذشته بخصوص در بحث تجهیزات ٬ بهداشت و ورود خیرین به این حوزه به خوبی صورت گرفته است. عبدالهی عنوان کرد: علاوه بر کارهای عام المنفعه ای که در حوزه ی بهداشت و درمان استان صورت گرفته ٬ در خرم آباد نیز گام های زیادی برداشته شده و با توجه به گستردگی این حوزه که کاری صد درصد تخصصی و گسترده است و یک سوم جمعت استان را در خود جای داده و خدمات بهداشتی و درمانی را به دیگر مراجعه کنندگان شهرستانی هم انجام می دهد نشان از عملکرد خوب پرسنل مرکز بهداشت خرم آباد دارد که رضایت مردم را به همراه دارد .

در ادامه ی این مراسم سرپرست جدید مرکز بهداشت خرم آباد گفت :  از هر منظر که نگاه کنیم ؛ سلامت برای ما مهم است و همکاران ما در عرصه ی بهداشت که کاری پیشگیرانه محسوب می شود ؛ انصافا با عشق کار می کنند .

 دکتر حسین پور گفت : امیدوارم با همدلی و تلاش مضاعف بتوانیم این کار را به سر انجام برسانیم و اگر کارها را یک قدم جلوتر ببریم به نظر من کافی است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز با تشکر از دکتر محمد بیرانوند و دکتر حسنوند که مدتی سرپرستی مرکز بهداشت را بر عهده داشتند ؛  خدمات آنان را قابل تقدیر دانست و گفت : جا دارد از این دو مدیر عزیز تشکر ویژه کنیم چرا که خدمات صورت گرفته مرهون تلاش های این دو عزیز و پرسنل مرکز بهداشت است که شبانه روز فعالیت نمودند .

دکترمحمد علی دریک عنوان کرد: بحث بهداشت و درمان و فعالیت در این دو حوزه بخصوص در حوزه بهداشت که یک مجموعه ی تخصصی است ؛ نیازمند تلاش بیشتر ما در این عرصه می باشد  تا هویت دانشگاهی مان حفظ شود و کارها را رو به جلو ببریم و طی یک فرآیند صحیح و بر اساس چارچوب های قانونی و کاری خدمت کنیم .

دکتر دریک در پایان سخنانش خطاب به سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد گفت : به تیم کاری خود و مجموعه تان اعتماد داشته باشید و با توجه به ساختار خوبی که ما در مرکز بهداشت شهرستان سراغ داریم ؛ می توان رو به جلو حرکت کرد .

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.