ساعت: ۱۹:۳۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ شناسه خبر: 6186

آیین رونمایی جلد دوم کتاب بلدچی با حضور مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری کشور در خرم‌‎آباد برگزار شد.

به گزارش وارک نیوز، عصر امروز و با حضور مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری کشور از جلد دوم کتاب بلدچی (کتاب خاطرات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس لرستان) به قلم اسماعیل سپهوند در سالن همایش حوزه هنری استان رونمایی شد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی لرستان در این آئین رونمایی با اشاره به اینکه حوادث و وقایعی در تاریخ رخ داده که تاثیرگذار و سرنوشت‌ساز بوده‌اند، گفت: واقعه‎ای تاریخ‌ساز مانند انقلاب اسلامی ایران نسلی را پرورش داده و در طول چهل سال سپری شده از عمر آن حماسه‌های زیادی خلق شده است.

سعید مهدوی امین با بیان اینکه امروز فرهنگی مانند اربعین نشر و نما پیدا می‌کند، تاکید کرد: یقینأ اجتماع عظیم اربعین فرهنگی را خواهد ساخت و نسلی را تربیت خواهد کرد که ظهور را رقم خواهد زد.

وی تاکید کرد: رمز ماندگاری این وقایع و حادثه‌ها آمیخته شدن با هنر است و یکی از راهکارهایی که می‌تواند جریانات را در تاریخ ماندگار کند، استفاده از هنر است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی لرستان تاکید کرد: در شرایط فعلی نیازمند فرهنگ مقاومت هستیم و باید روح حماسه و مقاومت را در میان جوانان بدمیم.

به گزارش خبرگزاری در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران کشوری، استانی و رزمندگان لرستانی برگزار شد، از دومین جلد بلدچی (کتاب خاطرات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس لرستان) رونمایی شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.