ساعت: ۲۱:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ شناسه خبر: 5793

معاون استاندار لرستان از مشارکت بازرسان افتخاری برای تشدید نظارت‌ها در بازار خبر داد و گفت: بازرسین افتخاری به‌زودی برای کمک به اداره صمت جهت تشدید نظارت‌ها و بازرسی‌ها ورود می‌کنند.

به گزارش وارک نیوز گودرز امیری در ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: برخورد با محتکران، قاچاقچیان و مزاحمین تردد ناوگان حمل‌ونقل باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود چراکه این کار سبب اثرگذاری بیشتر شده و این خبر در رسانه مرکز منعکس می‌شود تا درس عبرتی برای دیگران شود.

وی افزود: از تعزیرات حکومتی درخواست می‌کنیم مکاتبات خود را با مراجع بالادستی در کوتاه‌ترین زمان انجام دهد تا زمان جواب استعلامات کاهش یابد چراکه بعضاً مشاهده می‌شود ماه‌ها یک استعلام زمان می‌برد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان عنوان کرد: سازمان همیاری شهرداری‌ها نیز مکلف است در اسرع وقت برای عقد قرارداد با صنایع زرهی جهت تحویل روزانه ۲۰ حلقه لاستیک و توزیع بین رانندگان استان اقدام کند.

وی بابیان اینکه بررسی وضعیت شرکت‌های حمل‌ونقل در سطح استان در دستور کار این جلسه است تصریح کرد: اداره راهداری مکلف است نسبت به بررسی وضعیت این شرکت‌ها و تهیه گزارش برای وزارتخانه مربوطه در راستای تجدیدنظر درباره آن‌هایی که به تعهدهایشان در این بخش طی روزهای اخیر عمل نکردند پیگیری‌های لازم را داشته باشد.

امیری از مشارکت بازرسین افتخاری برای تشدید نظارت‌ها در بازار خبر داد و گفت: بازرسین افتخاری به‌زودی برای کمک به اداره صمت جهت تشدید نظارت‌ها و بازرسی‌ها ورود می‌کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.