ساعت: ۱۳:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ شناسه خبر: 5771

۱۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به هزار و ۷۰ نفر از مددجویان تحت حمایت و افراد واجد شرایط غیر تحت حمایت در شش‌ماهه نخست سال جاری اعطاشده است.

به گزارش وارک نیوز، امین اله کردعلیوند، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان لرستان بابیان اینکه ایجاد فرصت‌های شغلی جدید با رویکرد توانمندسازی و پایداری شغل از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد است گفت: مددجویان تحت حمایت واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به کمیته امداد و پس از مشاوره‌های شغلی نسب به دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی اقدام نمایند.

وی افزود: در شش‌ماهه نخست سال جاری ۱۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به هزار و ۷۰ نفر از مددجویان تحت حمایت و افراد واجد شرایط غیر تحت حمایت درزمینه کارانگیزی، توان‌افزایی و خودکفایی اعطاشده است.

کردعلیوند به طرح‌های اجراشده این نهاد اشاره کرد و گفت: ۵۰ طرح درزمینه کشاورزی، ۴۰۶ طرح دام‌پروری، ۱۷ طرح صنایع‌دستی و ۵۹۹ طرح درزمینه خدمات بوده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد لرستان به‌منظور اطمینان از اشتغال ایجادشده و جلوگیری از انحراف شغل‌ها گفت: ناظرین این نهاد تا پنج سال از طرح ایجادشده بازدید می‌کنند.

وی همچنین افزود: سال گذشته ۷۰ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال به چهار هزار و ۲۷۴ مددجوی تحت حمایت پرداخت‌شده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.