ساعت: ۱۳:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۲ شناسه خبر: 5606
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: نهاده‌های کشاورزی، کود و سموم بدون افزایش قیمت به کشاورزان استان ارائه می‌شود.

به گزارش وارک نیوز، عبدالرضا بازدار ظهر امروز دوشنبه در همایش عاشوراییان و دفاع مقدس با اشاره به اینکه امروز دور هم جمع شده ایم تا پاسداشت زحمات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را به جای آوریم، اظهار داشت: تشکیلات جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس حماسه های بزرگی آفرید و «سنگر ساز بی سنگر» لقب گرفت.

وی با بیان اینکه نیروهای جهاد سازندگی در به ثمر رسیدن فتوحات بزرگ دوران دفاع مقدس نقش ارزشمندی ایفا کردند، تصریح کرد: ثمره این رشادت ها و فداکاری ها در لرستان، تقدیم ۸۶ شهید سرافراز است که یاد آنان را گرامی میداریم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان ادامه داد: تشکیلات جهاد سازندگی لرستان همچنین ۲۲ آزاده و ۳۵۰ جانباز را تقدیم انقلاب کرده و هزار و ۱۰۰نفر از کارکنان این نهاد در بخش های مختلف به عنوان رزمنده دفاع مقدس فعالیت کرده اند.

بازدار با تاکید بر اینکه تشکیلات جهاد سازندگی که امروز به عنوان جهاد کشاورزی شناخته می شود، تشکیلاتی مقدس است، افزود: ما امروز میراث دار رشادت های شهدا هستیم.

وی با اشاره به اینکه امروز جبهه جنگ از حالت سخت افزاری خارج شده و به شکل دیگر و در بخش های دیگر ادامه دارد، افزود: جنگ امروز حساس تر است؛ باید تلاش خود را کنیم تا با تولید و توسعه بخش کشاورزی، امنیت غذایی مردم را تامین کنیم و مردم در رفاه زندگی کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه دشمن رفاه و اقتصاد مردم را نشانه گرفته است، ادامه داد: با بهره گیری از ظرفیت های درونی کشور و تلاش در حوزه تولید، رویاهای دشمنان محقق نمی شود.

بازدار با اشاره به اینکه در تولید ۸۵ درصد نیازمندی های خود به خودکفایی رسیده ایم، اظهار داشت: امروز استان از هر لحاظ به نوعی خودکفا شده است؛ جهاد کشاورزی در تامین نهاده ها، کود و سموم مشکلی نداشته و بدون افزایش قیمت این نهاده ها را در اختیار کشاورزان قرار می دهد.

وی یادآور شد: خدمات رسانی به کشاورزان بدون افزایش قیمت در حال انجام است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.