ساعت: ۱۴:۰۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ شناسه خبر: 5570
فرمانده لشکر ۸۴ لرستان

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ پیاده لرستان گفت: عامل اصلی که باعث پیروزی در طول دفاع مقدس شد بسیج مردم توسط امام راحل (ره) بود.

به گزارش وارک نیوز؛ امیر سرتیپ تقی دریکوند صبح امروز در رژه‌ سالروز  آغاز هفته دفاع مقدس، بیان کرد: ۳۱ شهریور ماه یادآور حمله ناجوانمردانه رژیم بعث عراق به ایران بوده که در این روز صدام با شلیک نمادین توپ به سمت مرزهای ایران و پس از آن با حمله ۱۹۲ جنگنده نیروی هوایی عراق به مراکز حیاتی کشور جنگی را به ملت ایران تحمیل کرد که هشت سال طول کشید.

وی با بیان اینکه عامل اصلی که باعث پیروزی در طول دفاع مقدس شد بسیج مردم توسط امام راحل (ره) بود، افزود: بعد از حمله رژیم بعث با فرمان امام نیروهای مسلح در صحنه‌های نبرد حضور یافتند و با رشادت‌ها و شهامت‌هایی که از خود به نمایش گذاشتند زمینه‌ساز پیروزی نظام اسلامی در جنگ تحمیلی شدند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ پیاده لرستان با بیان اینکه امروز برای گذر از بحران‌هایی اقتصادی نیاز به حرکت‌هایی جهاد گونه در عرصه اقتصادی داریم، اظهار کرد: نظام سلطه با ایجاد فشارهای اقتصادی بر مردم و تجهیز عوامل خودفروخته داخل خیال خام سرنگونی نظام اسلامی را در ذهن خود می‌پرورد اما با هوشیاری نیروهای مسلح و تدبیر مسئولان کشور بدون شک بار دیگر نظام اسلامی سربلند بیرون خواهد آمد و با قدرت‌ راه خود را ادامه خواهد داد.

 انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.