ساعت: ۱۲:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ شناسه خبر: 5513
هشت هزار میلیارد ریال وام رونق تولید در لرستان پرداخت می شود

 به گزارش وارک نیوز به نقل از ایرنا مسعود رضا بیان کرد: این رقم سهمیه استان پایان مردادماه امسال ابلاغ شده و به منظور رفع مشکل سرمایه در گردش واحدهای تولیدی پرداخت می شود. وی با بیان اینکه تسهیلات رونق تولید در سال های گذشته به واحدهای بزرگ پرداخت نشده است اظهار داشت: واحدهای بالای […]

 به گزارش وارک نیوز به نقل از ایرنا مسعود رضا بیان کرد: این رقم سهمیه استان پایان مردادماه امسال ابلاغ شده و به منظور رفع مشکل سرمایه در گردش واحدهای تولیدی پرداخت می شود.
وی با بیان اینکه تسهیلات رونق تولید در سال های گذشته به واحدهای بزرگ پرداخت نشده است اظهار داشت: واحدهای بالای ۱۰۰ نفر نیروی کاری به تشخیص استان ها و با تصویب کارگروه مربوطه می توانند از این فرصت بهره مند شوند.
وی تصریح کرد: ماشین آلات و تجهیزات برخی واحدهای تولیدی به دلیل بدهی در اختیار بانک ها قرار می گیرد که بر اساس مصوبات استانی، باید در مرحله نخست محل اجرای طرح و سپس وثائق خارج از طرح به تملک بانک درآید.
رضا اضافه کرد: لرستان در سال گذشته ۲۳۹ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با ۹۵۷ مصوبه برگزار کرده که از این تعداد ۵۴۹ مصوبه معادل ۵۸ درصد اجرا و استان موفق به کسب رتبه نخست کشور شده است.
وی با بیان اینکه لرستان از نظر تعداد جلسات و میزان مصوبات به ترتیب رتبه های سوم و ۱۲ کشور را دارد، اظهار داشت: ۶ ماهه دوم سال گذشته با برقراری ۱۰۶ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ۲۳۰ مصوبه برای واحدهای تولیدی استان لرستان ثبت شده است.
بیش از یکهزار و ۵۰۰ پروانه بهره برداری صنعتی در لرستان صادر شده و حدود ۱۰۰ واحد تولیدی کوچک و متوسط لرستان در تملک بانک ها قرار دارد.

انتهای پیام /*

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.