ساعت: ۲۰:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ شناسه خبر: 5507
رئیس پلیس آگاهی لرستان خبر داد

رئیس پلیس آگاهی استان لرستان از دستگیری دو سارق حرفه‌ای مغازه در خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش وارک نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس لرستان، عباس نظری گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه در شهرستان خرم آباد موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی گفت: کارآگاهان با هماهنگی مقام قضایی در طی انجام تحقیقات گسترده و اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه روزی موفق به شناسایی یکی از سارقان و دستگیری وی در یک عملیات غافلگیرانه شدند.

رئیس پلیس آگاهی لرستان اظهار داشت: در بازجویی بعمل آمده از سارق به سرقت اموال مغازه‌داران با استفاده از خودروهای سرقتی در ساعات پایانی شب و شناسایی مغازه‌هایی که گشت‌های پلیس کمترتردد دارند با شگرد بالا بردن در کرکره‌ای آنها و ورود به مغازه با همدستی یک نفر دیگر اقرار نمود.

نظری با اشاره به اینکه همدست سارق نیز در عملیات بعدی دستگیر شده است، اظهار داشت: متهمان از افراد سابقه دار و تاکنون به ۷ فقره سرقت به همین شیوه اعتراف کرده‌اند.

وی تصریح کرد: با تکمیل پرونده متهمان برای ادامه تحقیقات در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گرفتند.

رئیس پلیس آگاهی لرستان در پایان با بیان اینکه علت وقوع سرقت در این مغازه‌ها عدم رعایت نکات ایمنی از جمله نداشتن سیستم ایمنی بوده است، به مغازه‌داران توصیه نمود با نصب دوربین مداربسته و سایر تجهیزات ایمنی مانع سرقت اموال و دارایی‌شان شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.