ساعت: ۱۵:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ شناسه خبر: 5404
در تالار شهید هژبر ارشاد خرم‌آباد صورت گرفت

نمایشگاه قاب آرزوها در تالار شهید هژبر اداره ارشاد خرم‌آباد افتتاح شده و تا روز دوشنبه این هفته به کار خود ادامه می‌دهد.

به گزارش وارک نیوز عصر روز گذشته در محل نمایشگاه شهید هژبر ارشاد اسلامی لرستان جشن افتتاحیه نمایشگاه قاب آرزوها برگزار شد.

 در این راستا رئیس انجمن مردم نهاد آواخت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس بیان کرد: این جشن توسط سازمان مردم نهاد آواخت برگزار شده و در آن بیش از ۲۰۰ اثر نقاشی  کودکان کار،دارای معلولیت ‌ذهنی و جسمی به نمایش در خواهد آمد.

  وی با بیان اینکه هدف از  برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها فروش آثار کودکان نیازمند و دارای مشکل  حل مشکلات آنها است، افزود: هدف از اینگونه اقدامات تزریق امید و ایجاد انگیزه در میان کودکانی است که در شرایط مناسبی زندگی نمی‌کنند؛ ما به دنبال آن‌ هستیم که مشکلات آن‌ها را در سطح جامعه مطرح کرده و با استفاده از کمک خیرین بعضی از این مباحث را حل کنیم.

آرش عزیزی با بیان اینکه در راستای حل مشکلات اجتماعی از ظرفیت تمام مسئولان سیاسی استان فارغ از نگاه سیاسیشان استفاده می‌کنیم، اظهار کرد: سعی می‌کنیم در انجمن آواخت به مردم شهر راه‌های تبدیل شدن از یک شهروند معمولی به یک انسان دغدغه‌مند را یاد دهیم و علاوه بر آن راه‌کارهای حل مشکلات اجتماعی را با استفاده از نظرات دیگران پیدا کنیم.

رئیس انجمن مردم نهاد آواخت در ادامه گفت: بر اساس سیاست‌های کلی نظام و دولت مبنی بر ایجاد انگیزه و نشاط در جامعه یکی از مسائلی که به طور جد آن را پیگیر می‌کنیم همین مسئله است، و در این زمینه طی ماه‌های اتی برنامه‌هایی اجرا خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: نمایشگاه قاب آرزوها تا روز دوشنبه این هفته در دو نوبت صبح از ساعت ۸ الی ۱۲ و در نوبت عصر از ساعت ۱۶ تا ۲۰ ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.