ساعت: ۲۳:۲۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ شناسه خبر: 522
معاون استاندار لرستان مطرح کرد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان با اشاره به پرداخت نشدن حقوق کارگران کارخانه پارسیلون، علت امر را ایراد قانونی که سازمان بازرسی گرفته است عنوان کرد.

به گزارش وارک نیوز مهرداد غضنفری شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اولویتی برای پرداخت حق و حقوق معوق کارگران کارخانه پارسیلون خرم آباد قائل شدیم، اظهار داشت: مقرر شد ۲ میلیارد تومان توسط اعضای کنسرسیومی شامل بانک های ملی، سپه و صنعت تامین و با محوریت شرکت آتیه دماوند پرداخت شود.

 

وی با بیان اینکه لیست های حقوقی که به تایید اداره کار رسیده بود تنظیم شد و شماره حساب کارگران را گرفتند، تصریح کرد: اما پرداخت این حقوق نیاز به تأییدیه سازمان بازرسی داشت که سازمان بازرسی این تأییدیه را انجام نداد و ایراد قانونی گرفت.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع انسانی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه در این رابطه جلسه ای در دادگستری استان با حضور رئیس کل دادگستری لرستان و دادستان خرم آباد داشتیم و مقرر شد با توجه به اینکه کار کارشناسی صورت گرفته، شرکت آتیه دماوند دادخواستی برای تعیین تکلیف مدیریت پارسیلون و بلافاصله درخواست پرداخت حقوق کارگران را بدهد.

 

غضنفری با بیان اینکه روز شنبه در تهران با حضور اعضای کنسرسیوم کارخانه پارسیلون و شرکت آتیه دماوند برای تعیین تکلیف وضعیت این کارخانه جلسه خواهیم داشت، تصریح کرد: تلاش ما این است که حقوق کارگران تا قبل از پایان سال پرداخت شو/مهر.

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.