ساعت: ۰۰:۲۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ شناسه خبر: 4279
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان خبر داد

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان از کلنگ‌زنی دو دهانه پل دائم روی خرم‌رود در هفته اول اردیبهشت ماه امسال خبر داد.

به گزارش وارک نیوز، رضا آریایی در حاشیه جلسه شورای ترافیک استان اظهار داشت: در این جلسه مشکلات راه دسترسی به ترمینال برون شهری خرم‌آباد مورد بحث قرار گرفت و در خصوص اصلاح هندسی راه دسترسی از بلوار شصت متری به ترمینال برون شهری خرم‌آباد تصمیم‌گیری لازم به عمل آمد.

وی با بیان اینکه طرح تهیه شده توسط شهرداری خرم‌آباد مورد بحث و بررسی و تصویب اعضا قرار گرفت، افزود: همچنین مقرر شد که راه ورودی به ترمینال تعریض و نسبت به نصب چراغ راهنمایی در این محل اقدام شود.

 

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: شهرداری خرم‌آباد نیز متعهد شد که ظرف مدت حداکثر بیست روز نسبت به انجام اصلاحات هندسی مورد نظر اقدام کند.

 

آریایی با اشاره به اینکه نتیجه مطالعات مشاور ترافیک در خصوص جانمایی محل احداث دو دهانه پل‌های دائم بر روی رودخانه خرم‌آباد مطرح شد و بعد از بحث و بررسی مورد تصویب اعضا قرار گرفت، گفت: در این جلسه مقرر شد که مشاور سازه‌ای پل‌های دوقلوی خرم‌آباد حداکثر تا پایان فروردین نسبت به تهیه نقشه‌های اجرایی برای شروع عملیات احداث پل‌های دائم اقدام کند.

 

وی بیان داشت: در اولین هفته اردیبهشت کلنگ شروع عملیات اجرای دو دهانه پل دائم بر روی رودخانه خرم‌آباد بر زمین زده خواهد شد.

 

آریایی با بیان اینکه در این جلسه بر سبک سازی و زیبایی در طراحی هندسی پل‌ها تاکید شد، ادامه داد: اعتبار این پروژه به صورت مشترک توسط استانداری لرستان و شهرداری خرم‌آباد تامین خواهد شد.

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.