ساعت: ۱۷:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ شناسه خبر: 3911
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان:

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: پس از برگزاری انتخابات میان دوره‌ای هیات مدیره خانه مطبوعات این استان، نتایج این انتخابات از سوی خانه مطبوعات کشور اعلام شد.

 

به گزارش وارک نیوز شیرزاد بسطامی با اعلام این خبر، گفت: در این انتخابات که پیش از ظهر امروز و به صورت آنلاین از طریق سایت خانه مطبوعات کشور برگزار شد، ١٠٢ نفر از اعضای مجمع عمومی خانه مطبوعات استان یعنی ٧۶/۶٩درصد واجدین شرایط رای دهی، حضور داشته و از بین ٢٨ نامزد متضاضی حضور در هیات مدیره خانه مطبوعات، افراد مورد نظر خود را انتخاب کردند.

وی افزود: بر اساس آراء اعلام شده از سوی خانه مطبوعات کشور، سید احمد موسوی با ۵٨ رای، حمید مریدی با ۴٧ رای، حسینعلی حسینی با ۴۵ رای، رضا محمد میرزایی، امین ساکی و آفرین پنهانی با ۴۴ رای و علی قدرت نجفی با ۴٣ رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و مجتبی ساکی با ۴٢، سجاد دالوند با ۴١، حسن نجفوند با ٣۵، حسن ایزدی با ٣۴ و سمیرا حسن زاده مقدم با ٣١ رای به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره انتخاب و معرفی شدند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد: همچنین در بخش بازرسان نیز فاطمه نعمت پور با ۴٧ رای و علی حسینی با ٣۶ رای به عنوان بازرسان اصلی و گلناز کمالوند با ٣۶ رای به عنوان بازرس علی البدل انتخاب و معرفی شدند.

وی ابراز داشت: پس از یکسان شدن آرا نفر دوم و سوم انتخابات بخَش بازرسان، خانه مطبوعات کل کشور اقدام به قرعه کشی نموده و به این ترتیب آقای علی حسینی به عنوان بازرس اصلی و گلناز کمالوند به عنوان بازرس علی البدل معرفی شد.

بسطامی در پایان ضمن تشکر از کلیه ی اصحاب رسانه و مطبوعات استان که زمینه برگزاری این انتخابات را فراهم نمودند، خاطر نشان ساخت: امیدواریم هیات مدیره منتخب بتواند در مسیر توسعه و تعالی مطبوعات و نشریات استان، عملکردی موفقیت آمیز از خود به یادگار بگذارد.

 

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.