ساعت: ۲۱:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ شناسه خبر: 3524
 معاون استاندار لرستان:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: به زودی عملیات اجرایی فاز ۴ سیمان دورود با حجم سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیارد تومان آغاز می‌شود.

به گزارش وارک نیوز،  گودرز امیری در جلسه بررسی مشکلات کارخانه سیمان دورود اظهار داشت: مشکل تغییر کاربری زمین احداث فاز ۴ سیمان دورود رفع شد.

وی در ادامه افزود: با سرمایه‌گذاری شرکت فارس – خوزستان وابسته به شستا به زودی عملیات اجرایی این کارخانه جدید که جایگزین طرح فعلی است با حجم سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیارد تومان آغاز خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به بدهی معوق این مجموعه به سازمان تامین اجتماعی گفت: این کارخانه دو نوع بدهی به سازمان تامین اجتماعی دارد که نخست حدود ۵ میلیارد بابت معوقات بیمه بوده و بدهی دوم مربوط به حسابرسی سال ۸۲ تا ۹۴ با انضمام جرائم حدود ۲۰ میلیارد تومان است.

وی در ادامه افزود: در این جلسه مصوب شد که بدهی نخست تقسیط و بدهی دوم در صورت عدم توافق طرفین از طریق مراجع قضایی حل شود.

امیری به دیگر مشکلات کارخانه سیمان دورود اشاره کرد و بیان داشت: از دیگر مسائل این مجموعه بدهی معوقات برق و گاز بود که با دستگاه‌های اجرایی مربوطه توافق شد به صورت قسطی پرداخت شود. همچنین محیط زیست با کلیت احداث فاز ۴ سیمان دورود موافقت کرد.

معاون هماهنگی و امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تصریح کرد: قرار شد بانک رفاه کارگران به عنوان مسئول سندیکایی تسهیلات احداث این کارخانه نسبت به تسریع و تسهیل تشکیل پرونده و ارسال به مرکز، اقدامات لازم را انجام دهد.

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.