ساعت: ۱۰:۲۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲ شناسه خبر: 3367
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران :

 ‍ صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر کارآفرینان استارتاپی در لرستان تاسیس می شود.

به گزارش وارک نیوز به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی لرستان،حسین سلاح ورزی در همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان که در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی برگزار شد از تشکیل ۲ تشکل حمایتی کارافرینان و همچنین صندوق سرمایه گذاری کار افرینان در استان خبر داد.

 

نایب رییس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به تشکیل ۲ نهاد پیگیر در زمینه نوآوری در چندماه گذشته در استان گفت ایجاد انجمن جوانان کارافرین و کانون کارآفرینی لرستان در راستای بهبود اکوسیستم کارآفرینی در استان بوده است.

 

 

وی به موضوع پذیرش ریسک که از ضروریات اکوسیستم کارآفرینی است اشاره کرد و گفت متاسفانه در کشور ما هنوز در این خصوص ساز و کار قانونی اندیشیده نشده است و اتاق بازرگانی ایران و اتاق بازرگانی لرستان به تازگی برنامه های خوبی را در این زمینه در نطر گرفته است.

 

 

سلاح ورزی از هدفگذاری برای ایجاد ۲ نهاد با کمک اتاق بازرگانی لرستان و به منظور حمایت از بخش گردشگری و دیگری ایجاد یک مرکز نوآوری به منظور حمایت از کارآفرینان و سنجش میزان آمادگی نوآوری از شرکت ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت: مهمترین نیاز شرکت ها و افراد صاحب ایده و نوآوری،تشکیل صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر است که کارهای مقدماتی این امر صورت گرفته است.

 

 

 

رییس اتاق بازرگانی لرستان وجود جوانان علاقمند و کارآفرین استان را رمز توسعه پایدار استان برشمرد و گفت لازم است که در این رابطه نقشه کارآفرینی استان و بانک اطلاعاتی کارآفرینان هرچه زودتر تهیه و تدوین شود.

 

 

 

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.