ساعت: ۱۲:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ شناسه خبر: 3345

سرپرست جدید اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان امروز رسماً کار خود را آغاز کرد.

به گزارش وارک نیوز سید امین قاسمی که با حکم معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور ، هفته پیش ( ۲۱ آذرماه ) به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان منصوب شده بود امروز دوشنبه ۲۷ آذرماه ۹۶ با حضور معاونین و مدیران این اداره کل ، رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.

مهندس قاسمی که متولد سال ۱۳۵۴ در شهرستان بهبهان در استان خوزستان می باشد پیش از این ، مسئولیت هایی از جمله سرپرست معاونت های توسعه مدیریت ، میراث فرهنگی ، صنایع دستی ، گردشگری ، و برنامه ریزی و سرمایه گذاری در استان های کهگیلویه و بویر و فارس را بر عهده داشته است.

 

سید امین قاسمی سرپرست جدید اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان لرستان با بیان اینکه با تلاش همکاران در اداره کل و حمایت مسئولان ، لرستان را به جایگاه ۵ استان اول کشور خواهیم رساند افزود: حفاظت ، مرمت و معرفی مطلوب جاذبه های تاریخی، ایجاد اشتغال در حوزه های مختلف، جذب سرمایه گذار و بخش خصوصی، ایجاد زیرساخت های گردشگری و شناسایی رشته های صنایع دستی بومی لرستان و تلاش در راستای توسعه آن ها را از اولویت های مهم این اداره کل قرار خواهیم داد.

قرار است در چند روز آینده مراسم تودیع و معارفه مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لرستان با حضور مسئولان سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور و همچنین مسئولان ارشد استان برگزار شود.

گفتنی است پیش از این غلامرضا سلیمانی از ۲۷ مردادماه سال ۹۴ تاکنون مدیرکلی میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان لرستان را بر عهده داشت.

 

خبر از یعقوب دالوند

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.