ساعت: ۱۳:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۵ شناسه خبر: 3262
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: مجتمع کشت‌وصنعت لرستان برای احداث دهکده سلامت ظرفیت ویژه‌ای داشته و امیدواریم این امر هر چه سریعتر محقق شود.

به گزارش وارک نیوز کوروش ساکی در نشست با مدیران شرکت کشت و صنعت لرستان بیان کرد: خوشبختانه در این مجتمع ظرفیت‌ها و امکانات مناسبی بوده و اگر یک تفکر خوب وجود داشته باشد می‌توان با هدایت و حمایت درست آن یک مرکز بین‌المللی ایجاد کرد.

وی ادامه داد: مجموعه کشت و صنعت لرستان فضای بسیار مناسبی برای راه‌اندازی دهکده سلامت داشته و برای عملی شدن این برنامه باید پیش‌بینی‌ها و مطالعات لازم به خوبی صورت گیرد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: برای راه‌اندازی مرکز گیاهان دارویی در مجتمع کشت و صنعت لرستان نیازمند به آزمایشگاه خاص و نیروی متخصص هستیم و می‌توان از ظرفیت مرکز تحقیقات گیاهان دارویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان استفاده کرد.

 

 ساکی در ادامه با اشاره به عقد تفاهم‌نامه مشترک با مجتمع کشت و صنعت لرستان، افزود: برای همکاری دو طرفه باید ابتدا تفاهم‌نامه‌ای تنظیم و در آن نوع و نحوه تعامل دو مجموعه با همدیگر مشخص شود و هفته آینده این تفاهم‌نامه به امضا می‌رسد.

 

وی در مورد راه‌اندازی مرکز درمانی بین‌راهی نیز خاطرنشان کرد: آماده همکاری همه‌جانبه برای راه اندازی مرکز درمانی بین‌راهی هستیم.

 

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.