ساعت: ۱۳:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ شناسه خبر: 2860
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:این حق مردم است که از بهترین امکانات درمانی برخوردار باشند

به گزارش وارک نیوز معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور پس از بازدید از روند احداث و افتتاح بیمارستان آیت الله بروجردی بروجرد ابراز امیدواری کرد که نواقص و کمبودهای این بیمارستان هر چه سریعتر مرتفع و آماده ی افتتاح شود.

 

 

قاسم جان بابایی گفت: این حق مردم است که از بهترین امکانات درمانی برخوردار باشند. وی عنوان کرد: من از طرف وزیر محترم آمده ام تا مشکلات شهرستان را ببینم و ان شاالله با طرح آن در جلسات آتی وزارت برای رفع آنها اقدام کنیم. دکتر جان بابایی ابراز داشت: کمبود پزشک متخصص برای بیمارستان ها و پزشک تمام وقت برای روستاهای بزرگ شهرستان بروجرد از مهم ترین مشکلات است که باید برای آن جلسه برگزار کرده و پیگیر جذب نیروی جدید باشیم. وی همچنین از رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان خواست تا محل مناسب نصب دستگاه ام آر آی و سی تی اسکن را مشخص و برای وزارت ارسال کند تا دستگاههای مورد نیاز تأمین و برای بهره برداری فرستاده شوند.

 

وی  در پایان ابراز امیدواری کرد جلسه ای را به تازگی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور رئیس و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی لرستان جهت رفع مشکلات درمانی این استان برگزار نماید.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.