ساعت: ۲۳:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ شناسه خبر: 228
استاندار لرستان خبر داد؛

به گزارش وارک نیوز استاندار لرستان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان که به مناسبت دهه فجر برگزار شد، بیان کرد: با وجود اینکه رسانه ها زحمات زیادی می کشند اما انتظار داریم منتقدان و موافقان فضای استان را مثبت جلوه داده چرا که اگر خواهان ورود بخش خصوصی هستیم نباید شرایط را نامناسب […]

به گزارش وارک نیوز استاندار لرستان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان که به مناسبت دهه فجر برگزار شد، بیان کرد: با وجود اینکه رسانه ها زحمات زیادی می کشند اما انتظار داریم منتقدان و موافقان فضای استان را مثبت جلوه داده چرا که اگر خواهان ورود بخش خصوصی هستیم نباید شرایط را نامناسب جلوه دهیم.

 

هوشنگ بازوند ادامه داد: امسال در راستای دهه فجر تعداد هزار و ۹۹۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۸۹ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید که از این میزان بیشترین حجم سرمایه گذاری را صنعت و معدن با حدود ۵۳ درصد و با اعتباری بالغ بر هزار و ۱۱۲۰ میلیارد تومان به خود اختصاص داده است.

 

وی عنوان کرد: علاوه بر پروژه های بالا در دهه فجر امسال عملیات اجرایی ۲۶۹ پروژه جدید با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۲۶۱ میلیارد تومان آغاز شده که شاه بیت این طرح ها را باید نیروگاه هزار مگاواتی خرم آباد دانست.

 

این مسئول اظهار کرد: در دهه فجر امسال در شهرستان دورود ۷۸، خرم اباد ۴۱۱، کوهدشت ۹۸، سلسه ۱۰۹،الیگودرز ۱۹۵،دلفان ۲۰۷,بروجرد ۱۷۷،ازنا ۸۳، رومشکان ۲۴ پروژه و ۴۴۷ پروژه هم به صورت شناور به بهره برداری می رسند.

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
  1. Martha گفت:

    In chapter six of &#ic20;Prote2t8on and Reversal Magick” you talked about how a group worked the Pulsa Dinura curse on Ariel Sharon. I was just wondering if it would be possible for anyone to bring him out of his comma or reverse the curse. Has anyone tried? Or since the spell has already taken effect would it be possible to reverse it. – Tyler

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.