ساعت: ۱۷:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ شناسه خبر: 2175

با تلاش های معاونت آموزش دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سال تحصیلی جدید شش رشته ی جدید در سبد پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی لرستان قرار خواهد گرفت.

 

 

به گزارش وارک نیوز پس از درخواست های مکرر معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و بررسی های لازم در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ شش رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد به رشته های این دانشگاه اضافه خواهد شد.

 

 

 

در همین راستا مدیر آموزش معاونت آموزش دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: خوشبختانه با پیگیری هایی که انجام دادیم و حمایت های رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی استان در سه رشته جدید مقطع ارشد به طور صد در صد طی مهر ماه آینده پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

 

 

 

فرهادی با بیان این که این سه رشته شامل پرستاری سالمندان، پرستاری اطفال و ویروس شناسی می باشند خاطر نشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی لرستان در گرایش های مختلف پرستاری ظرفیت های زیادی دارد و به نظر من پتانسیل اضافه کردن این گونه رشته ها را بیشتر از این نیزداریم.

 

 

 

 

 وی ادامه داد: رشته های پرستاری سالمندان و اطفال از رشته های مورد نیاز روز جامعه است.

 

 

این مسئول همچنین در مورد سه رشته دیگر شامل مامایی، تغذیه و میکروب شناسی گفت: موافقت رشته های مامایی و تغذیه در مقطع ارشد را دریافت کرده ایم و منتظریم به صورت کتبی از سوی وزارت اعلام شود.

 

 

 

 فرهادی افزود: البته کار پذیرش در این رشته ها را باید تمام شده بدانیم چرا که ظرف یکی دو ماه اخیر مجوز آن رسیده و می توانیم در سال جدید نیز در این دو رشته در مقطع ارشد پذیرش داشته باشیم.

 

 

 

 مدیر آموزش معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در خصوص رشته ی میکروب شناسی عنوان کرد: درخواست و پیگیری های لازم در مورد پذیرش در مقطع ارشد میکروب شناسی انجام شده و از سوی مقام وزارتی در حال بررسی است.

 

 

 فرهادی ادامه داد: ما برای پذیرش در این رشته نیز مشکلی نداریم و بعید می دانم با آن مخالفت شود.

 

 

 

با تلاش های معاونت آموزش دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سال تحصیلی جدید شش رشته ی جدید در سبد پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی لرستان قرار خواهد گرفت.

 

 

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.