ساعت: ۰۶:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ شناسه خبر: 1894
سرپرست تیم فوتبال خیبر تاکید کرد

سرپرست تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد گفت: تمام تلاش خود را برای گرفتن حق فوتبال لرستان و سقوط خیبر به لیگ ۲ انجام می‌دهیم.

به گزارش وارک نیوز کیانوش کهزادی در ارتباط با شکایت باشگاه خیبر در مورد تخلف و تبانی در بازی تیم آلومینیوم و فجر سپاسی بیان داشت: باشگاه خیبر تمام اسناد و فیلم بازی را به فدراسیون فوتبال تحویل داده است.

 

 

 

وی افزود: فدراسیون نیز بررسی شکایت را به کمیته اخلال واگذار کرده و بر این اساس پرونده در کمیته اخلاق است و مطابق اعلامی که به ما داشته‌اند تا پایان هفته نظر نهایی در این زمینه اعلام می‌شود.

 

 

سرپرست تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد گفت: اگر شرایط واقع‌بینانه لحاظ شده و همه چیز بر اساس اسناد موجود مد نظر قرار بگیرد حق به تیم خیبر و مردم لرستان می‌رسد.

 

 

 

کهزادی بیان داشت: اگر کمیته اخلاق هم به نفع خیبر رأی ندهد باز هم پیگیر کار خواهیم بود و برای اعاده حق مردم لرستان و تیم خیبر پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد.

 

 

 

وی خاطرنشان کرد: تیم خیبر در فصل گذشته با کمترین بضاعت در لیگ یک حاضر بود و در مقابل بسیاری از تیم‌های متمول عملکرد خوبی از خود نشان داد و به هیچ وجه حق این تیم مردمی و ریشه‌دار نیست که به ناحق و به این شکل به لیگ ۲ برود./ فارس

 

 

 

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
  1. سعید گفت:

    من به عنوان یک اراکی از تیم خیبر ومردم باغیرت لرستان معذرت می خواهم واقعا از همین لحظه از طرفداری تیم الومینیوم دست می کشم.
    برای تمامی کادر الومینیوم متاسفم

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.