ساعت: ۱۱:۲۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۱/۸ شناسه خبر: 186

  به گزارش روابط عمومی اورژانس بروجرد٬ بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در گردنه زالیان ۷ سرنشین خودرو مصدوم شدند.   در این حادثه که راس ساعت ۱۹:۰۱ دقیقه امروز به مرکز دیسپچ‌ اورژانس بروجرد اطلاع داده شده٬ آمبولانس پایگاه اورژانس زالیان به همراه آمبولانس پایگاه هلال احمر به امدادرسانی به حادثه دیدگان […]

 

به گزارش روابط عمومی اورژانس بروجرد٬ بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در گردنه زالیان ۷ سرنشین خودرو مصدوم شدند.

 

در این حادثه که راس ساعت ۱۹:۰۱ دقیقه امروز به مرکز دیسپچ‌ اورژانس بروجرد اطلاع داده شده٬ آمبولانس پایگاه اورژانس زالیان به همراه آمبولانس پایگاه هلال احمر به امدادرسانی به حادثه دیدگان پرداختند.

در این حادثه که در محور اراک به بروجرد و در محدوده روستای کبوترلان رخ داده٬ مصدومین حادثه پس از انجام اقدامات درمانی توسط آمبولانس های اعزامی از پایگاه های اورژانس و هلال احمر به بیمارستان شهید چمران بروجرد منتقل شدند.

پی نوشت: لازم به ذکر است که گردنه زالیان از نقاط حادثه خیز استان لرستان بوده و به ویژه در شرایط نامساعد جوی مستعد وقوع حوادث ترافیکی است.

لذا از کلیه شهروندان تقاضا می گردد که هنگام تردد در این مسیر نکات ایمنی را رعایت کرده و در صورت بروز حوادث با شماره تلفن ۱۱۵ تماس برقرار کنند.

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
  1. Nephi گفت:

    Lia, asta da ora pamantului :Dvezi la Rhodi, e a inceput sa trezeasca pamantul. Cu acrnpuctuua :))Adrian, foarte bun articolul despre ora pamantului. Asa as stinge si eu lumina(e deja unul din crezurile mele, societatea obliga deja :))Jane… anul asta cum v-ati distrat? 😉

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.