ساعت: ۱۴:۳۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ شناسه خبر: 1268
گره کور کارخانه سیمان خرم آباد باز می شود؟

پیگیری جهت تعیین تکلیف کارخانه سیمان خرم آباد

به گزارش وارک نیوز جلسه تعیین تکلیف کارخانه سیمان خرم آباد با حضور بازوند استاندار لرستان ،دکتر بیرانوندی ,ملکشاهی راد نمایندگان خرم آباد و چگنی و خدری مدیرعامل کارخانه سیمان برگزار شد.

 

کارخانه سیمان خرم آباد یکی از پروژه هایی است که می توانست در جهت اشتغال جوانان خرم آباد تاثیرگذار باشد که بیش از ۱۰ است همچنان معطل تصمیم درست مسئولان است . کارخانه ای که مجوز ساخت آن در سال ۸۴ صادر و عملیات اجرایی آن در سال ۸۵ آغاز شده که قرار بود این کارخانه تا پایان سال ۹۴ به بهره برداری برسد.

 

یکی از مشکلات در رابطه با تکمیل کارخانه سیمان خرم آباد اختلاف نظر هیئت مدیره کارخانه سیمان با بانک عامل آن یعنی بانک سپه است که در این جلسه مقرر شد خدری مدیرعامل کارخانه سیمان نسبت به افزایش سرمایه خود و دیگر تعهدات عمل کند و مشکل تسهیلات هم در جلسه ای که در هفته آینده با حضور چقازردی مدیرعامل بانک سپه کشور تشکیل می شود مورد حل و فصل قرار گیرد.

 

حال باید دید گره کور کارخانه سیمان خرم آباد باز می شود و سهامداران می توانند به حق و حقوق قانونی خود دست یابند و یا بازهم شاهد ادامه یافتن شرایط نامعلوم این واحد بزرگ تولیدی خواهیم بود.

 

به هر حال انتظار مردم از نمایندگان مردم و همچنین مسئولان استان تعیین و تکلیف شدن وضعیت کارخانه سیمان خرم آباد در کوتاه مدت است.

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
 1. سعید گفت:

  ممنون از پیگیری ای که کردید
  من یکی از سهام داران سیمان خرم آباد هستم و متاسفانه باید بجای مراجعه به سایت این کارخانه ( که چندین ماه است به یکباره حذف شده است ) در اینترنت باید بگردم که ببینم تکلیفم چیه ؟
  ممنون میشم اگر پی گیر این موضوع باشید . واقعا برای یک استان خیلی زشته که نمیتونن یه کارخونه رو تکلیفش رو مشخص کنند .
  اگر برای این کارخونه تو این ۱۰ یا ۱۱ سال چندین جلسه و بازرسان قوی گذاشته بودند تا الان افتتاح شده بود .
  وقتی مسئولین این استان توانایی این رو ندارند که یک کارخونه رو با ۴۵ هزار سهام دار رفع تکلیف کنند . دیگه چه امیدی باید داشت برای اجرایی شدن سایر پروژه ها

  • شاملی گفت:

   سهامدار محترم این کارخانه در سال ۸۱ مجوز ساخت گرفت که تا کنون بعد از گذشت ۱۵ سال موفق به تکمیل پروژه نشده است و حتی وارد فرابورس هم نشده فقط اگر اگر زمانی فرابورس موافقت کنه نماد این شرکت رو باز کنه مردم می تونند نقل و انتقال سهام خود را در این سازمان انجام بدن حتی خود فرابورس هم در سایتش اعلام کرده اگر اگر زمانی ما نماد این شرکت رو باز کردیم مسئولیت خرید و فروش سهام به عهده خود سهامداراست . که با وجود شرایط فعلی این امر محال می باشد بورس هم به علت یک سری تخلفات اجازه افزایش سرمایه به این شرکت نمی دهد یعنی عملا این کارخانه تا سالهای آینده به همین منوال بلاتکیف خواهد بود از شرکتی که تمام حسابهای آن به علت قضایی سالهاست مسدود می باشد انتظار بیشتر از این نمی توان داشت موسسین این پروژه به قدری تخلفات دارند که نقل آنها مثنوی هفتاد من کاغذ خواهد بود اگر دنبال حق خود هستید به بورس مراجعه کنید امیدوارم این مطالب برای آگاهی شما و دیگر دوستان سهامدار به انتشار برسد

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.