ساعت: ۰۸:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ شناسه خبر: 1116
مدیرکل مدیریت بحران لرستان:

مدیر کل مدیریت بحران لرستان از نشست طبیعی زمین در منطقه میدان «کیو» خرم آباد خبر داد.

به گزارش وارک نیوز به نقل از مهر رضا آریایی در سخنانی با اشاره به نشست طبیعی زمین در منطقه میدان کیو خرم آباد اظهار داشت: این نشست زمین در مسیر عبور کانال جمع آوری و هدایت آب های سطحی و زیر زمینی میدان کیو و چشمه های جنب صدا و سیما رخ داده است.

وی با بیان اینکه در پی این حادثه بلافاصله عوامل امدادی، شهرداری، مدیریت بحران، آب منطقه ای، آب و فاضلاب و پلیس راهنمایی و رانندگی به محل اعزام و نسبت به انسداد خیابان اقدام کردند، گفت: بعد از بررسی های به عمل آمده مشخص شد که این نشست طبیعی زمین به علت فرسودگی کانالی بوده که حدود ۲۰ سال پیش برای جمع آوری و هدایت آب های سطحی احداث شده است.

 

 

مدیر کل مدیریت بحران لرستان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه محدوده این نشست زمین ۵۰ متر طول دارد، تصریح کرد: کار سبک سازی بر روی کانال با استفاده از ماشین آلات لازم به صورت موقت انجام می شود.

 

 

آریایی با اشاره به اینکه شرکت آب منطقه ای در آن زمان مجری انجام این پروژه بوده است، افزود: در این راستا باید با به کار گیری مهندس مشاور از نزدیک بررسی های لازم برای اتخاذ راهکار برای رفع این مشکل اقدام شود.

 

 

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر لاین میدان کیو به سمت شهرک جهادگران مسدود شده است، گفت: خوشبختانه با وجود ترافیک فراوانی که در این منطقه وجود داشته هیچ گونه صدمه جانی و مالی را نداشته ایم.

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
  1. Jonni گفت:

    Wat een fantcstisah geluid heeft die man. Ik las net op VK.nl het artikel: Zwerver wordt vanuit het niets een ster met zijn stem.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.