ساعت: ۱۴:۲۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۹ شناسه خبر: 1081
سرپرست جمعیت هلال احمر خرم آباد خبر داد:

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان خرم آباد گفت: از ابتدای طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تاکنون ۵۸ هزار و ۶۰۰ نفر از خدمات این طرح در شهرستان خرم‌آباد بهره‌مند شده اند .

به گزارش وارک نیوز علی عبداللهی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی که امسال هفدهمین مرحله ی خود را سپری می کند با استقبال کم نظیر مسافران نوروزی در خرم آباد روبرو شده است.

 

 

وی بیان کرد در این طرح مسافران از خدماتی نظیر تست رایگان قند و فشار خون، ایستگاه دوستدار کودک، توزیع بروشورهای فرهنگی و امدادی، محصولات فرهنگی، به همراه نقشه و بروشور بهره مند می شوند.

 

 

سرپرست جمعیت هلال احمر خرم آباد گفت: در طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی که از بیست و پنجم اسفند ماه سال گذشته آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه جاری ادامه می یابد اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان خرم آباد با هدف کاهش تصادفات و انجام سفری ایمن و سالم به مسافران خدمت ارائه می دهند.

 

 

وی بیان کرد: از ابتدای طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تاکنون ۴۹۰ نفر روز از اعضای جوانان به همراه پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان خرم آباد با تلاش شبانه‌روزی خود توانستند خدمات رضایت بخشی را به مهمانان و مسافران نوروزی ارائه دهند.

 

 

عبداللهی اظهار داشت: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان خرم آباد ۴ پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در مبادی ورودی به شهر خرم آباد و قلعه فلک الافلاک به عنوان محل مسافر پذیر دایر شده است.

 

 

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان خرم‌آباد به طرح سحاب نیز اشاره کرد و بیان داشت: در طرح سحاب که در آن گشت های سیار با حضور در محل های پر مسافر نظیر پارک ها و معابر گردشگر پذیر خدمات امدادی را ارائه می دهند که تا کنون نیز توانسته اند به ۳۴۰ نفر خدمت رسانی کنند.

 

 

وی تصریح کرد: در طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، شهرستان خرم آباد با توجه به شرایط خاصی که نسبت به سایر شهرهای استان دارد توانسته است بیشترین خدمت دهی را در استان به خود اختصاص دهد که جای تقدیر و تشکر از اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان خرم آباد را دارم.

 
وی همچنین از مسئولینی که در برگزاری این طرح با جمعیت هلال احمر شهرستان همکاری داشته اند تقدیر کرد و داشت: امیدوارم با تلاش شبانه‌روزی خود بتوانیم به مردم استان و مهمانان نوروزی خدمات‌دهی مطلوبی و مورد رضایتی را ارائه دهیم.

Related Post

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وارک نیوز است کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.